ZÁPAS
01.06.19 | semifinále | Hanyu Guo | Ziyue Sun | 6-2, 6-1 | W25 Luzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hanyu Guo | Ziyue Sun | |
1. podání % | 16/32 (50%) | 36/63 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/16 (100%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/16 (75%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 33/63 (52%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hanyu Guo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanyu Guo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanyu Guo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanyu Guo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Hanyu Guo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanyu Guo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanyu Guo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanyu Guo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hanyu Guo vs. Ziyue Sun - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Hanyu Guo | Ziyue Sun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W100 Suzhou | tvrdý |
01.06.19 | semifinále | Hanyu Guo | Ziyue Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Luzhou | tvrdý |
16.11.16 | 1. kolo | Hanyu Guo | Ziyue Sun | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Shenzhen | tvrdý |
24.10.16 | kvalifik. | Ziyue Sun | Hanyu Guo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Liuzhou | tvrdý |
Hanyu Guo form & Ziyue Sun form
Hanyu Guo - poslední zápasy
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 1-6, 0-4, - Hanyu Guo - skreč | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-1, 2-6, 0-2, - Hanyu Guo - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Seo Hyeon Jang | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Ziyue Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |