Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
22.12.98, 25 Let
22.12.98, 25 Let
Valeriya Zeleva vs. Hanna Sokal - Vzájemné zápasy
22.08.18 | 2. kolo | Hanna Sokal | Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Valeriya Zeleva form & Hanna Sokal form
Valeriya Zeleva - poslední zápasy
W25 Guayaquil - tvrdý | ||||
02.03.22 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Ivanova Lucero Moreta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Fernanda Astete | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Silvana Figueroa Teusa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Rebeka Kern | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
13.07.18 finále | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.18 semifinále | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.18 čtvrtfinále | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 3-5, Mariya Sinitsyna - skreč | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Zani Barnard | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 1-2, - Valeriya Zeleva - skreč | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
31.05.18 čtvrtfinále | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Daria Mishina | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
15.03.18 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Hanna Sokal - poslední zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |