Egypt
12.02.99, 25 Let
12.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Hala Fouad vs. Hwiwon Wi - Vzájemné zápasy
21.03.22 | 2. kolo kval. | Hala Fouad | Hwiwon Wi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Hala Fouad form & Hwiwon Wi form
Hala Fouad - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Giorgia Roselli | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Asya Colombo | 2-6, 6-4, 3-0, Asya Colombo - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Asya Colombo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 2-0, - Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Joody Elkady | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 0-3, - Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Mariam Samy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Hwiwon Wi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detail zápasu |