Kórea
28.01.03, 21 Let
28.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ha Yeong Ryu vs. Demi Tran - Vzájemné zápasy
27.08.19 | kvalifik. | Ha Yeong Ryu | Demi Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Ha Yeong Ryu form & Demi Tran form
Ha Yeong Ryu - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 5-7, 6-4, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Heerae Im | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Sol Hee Sim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Demi Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Ji Yeon So | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Demi Tran - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |