Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
09.11.04, 19 Let
09.11.04, 19 Let
Gozde Turhan vs. Sude Ince - Vzájemné zápasy
20.11.22 | 1. kolo kval. | Gozde Turhan | Sude Ince | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Sude Ince form
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Constandena Nicolaou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-1, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Agureeva | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jasmina Stoppel | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Svarkovskaya | 0-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Sude Ince - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | Annika Barth - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Daria-Maria Anghel | 7-60, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vidula Amar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 0-6, 1-6 | detail zápasu |