ZÁPAS
18.10.22 | kvalifik. | Gozde Turhan | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gozde Turhan | Ksenia Meshcheryakova | |
1. podání % | 31/48 (65%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/37 (78%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/85 (69%) | 26/85 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozde Turhan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gozde Turhan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozde Turhan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozde Turhan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozde Turhan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozde Turhan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.08.03, 20 Let
14.08.03, 20 Let
Gozde Turhan vs. Ksenia Meshcheryakova - Vzájemné zápasy
18.10.22 | kvalifik. | Gozde Turhan | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Ksenia Meshcheryakova form
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Ksenia Meshcheryakova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | - Ksenia Meshcheryakova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grom | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. June Bjork | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 0-6 | detail zápasu |