ZÁPAS
11.02.21 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Vladlena Bokova | 6-3, 7-5 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Gozal Ainitdinova | Vladlena Bokova | |
1. podání % | 43/68 (63%) | 52/71 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/43 (67%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/71 (45%) | 24/68 (35%) |
Vyhrané body celkem | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
3-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
4-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Gozal Ainitdinova | 4-2 | |
0-0 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-2 | |
0-0, 40-15 | ||
5-3 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-3 | Vladlena Bokova | |
0-0, 30-15 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-4 | |
0-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
3-4 | Vladlena Bokova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-4 | Vladlena Bokova | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-5 | Vladlena Bokova | |
0-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gozal Ainitdinova vs. Vladlena Bokova - Vzájemné zápasy
11.02.21 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Vladlena Bokova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Gozal Ainitdinova form & Vladlena Bokova form
Gozal Ainitdinova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Vladlena Bokova - poslední zápasy
W25 Bastad - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Mariam Atia | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
14.05.22 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Oceane Babel | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Habiba Elgerby | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Maria Charl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.22 2. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-2, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.01.22 kvalifik. | vs. Kenzy Moustafa | 6-1, 6-2 | detail zápasu |