ZÁPAS
16.04.19 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Daria Kudashova | 4-6, 6-3, 6-4 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gozal Ainitdinova | Daria Kudashova | |
1. podání % | 71/97 (73%) | 49/86 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/71 (59%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/26 (42%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 43/86 (50%) | 44/97 (45%) |
Vyhrané body celkem | 96/183 (52%) | 87/183 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gozal Ainitdinova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gozal Ainitdinova vs. Daria Kudashova - Vzájemné zápasy
09.01.23 | kvalifik. | Daria Kudashova | Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W40 Nonthaburi | tvrdý |
16.04.19 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Daria Kudashova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Gozal Ainitdinova form & Daria Kudashova form
Gozal Ainitdinova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Daria Kudashova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detail zápasu |