ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Gloria Ceschi | Nicole Gadient | 7-5, 7-5 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gloria Ceschi | Nicole Gadient | |
1. podání % | 58/93 (62%) | 49/82 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/58 (60%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/35 (40%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/82 (51%) | 44/93 (47%) |
Vyhrané body celkem | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gloria Ceschi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gloria Ceschi | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Nicole Gadient | |
Gloria Ceschi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gloria Ceschi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
3-5 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Gloria Ceschi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gloria Ceschi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
Gloria Ceschi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Gloria Ceschi | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gloria Ceschi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gloria Ceschi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gloria Ceschi | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Gloria Ceschi | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Gloria Ceschi vs. Nicole Gadient - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Gloria Ceschi | Nicole Gadient | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
11.07.19 | 2. kolo | Gloria Ceschi | Nicole Gadient | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Gloria Ceschi form & Nicole Gadient form
Gloria Ceschi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |