INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giuliana Olmos vs. Paula Ormaechea - Vzájemné zápasy
05.02.20 | Giuliana Olmos | Paula Ormaechea | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Fed Cup | antuka |
Giuliana Olmos form & Paula Ormaechea form
Giuliana Olmos - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Sinja Kraus | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-1, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
14.04.22 Rubber 1 | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Diane Parry | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
17.04.21 | vs. Katie Boulter | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.21 | vs. Heather Watson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-78, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.21 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 7-5, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Pamela Montez | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Paula Ormaechea - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |