ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Estella Jaeger | 6-3, 7-5 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
01.10.97, 26 Let
11 748 $
01.10.97, 26 Let
11 748 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.04.00, 23 Let
29.04.00, 23 Let
Giuliana Bestetti vs. Estella Jaeger - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Estella Jaeger | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Giuliana Bestetti form & Estella Jaeger form
Giuliana Bestetti - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detail zápasu |
Estella Jaeger - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu |