ZÁPAS
10.06.18 | 2. kolo kval. | Giulia Pairone | Veronika Bokor | 6-2, 6-1 | Maribor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Giulia Pairone | Veronika Bokor | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Giulia Pairone | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Veronika Bokor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Pairone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Pairone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Pairone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Pairone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Pairone | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Pairone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
14.03.00, 24 Let
14.03.00, 24 Let
Giulia Pairone vs. Veronika Bokor - Vzájemné zápasy
10.06.18 | 2. kolo kval. | Giulia Pairone | Veronika Bokor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Giulia Pairone form & Veronika Bokor form
Giulia Pairone - poslední zápasy
Torino - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gambogi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 6-1, 2-0, Anna Khudoley - skreč | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Laura Masic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Xenia Knoll | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nashville - tvrdý I. | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Nika Kukharchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Margot Carter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Beinasco - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
29.01.16 čtvrtfinále | vs. Lilla Barzo | 4-6, 1-4, - Giulia Pairone - skreč | detail zápasu | |
28.01.16 2. kolo | vs. Shelby Talcott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.16 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.16 kvalifik. | vs. Petra Pokorna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Sara Kelly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.16 kvalifik. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 1-2, - Giulia Pairone - skreč | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
14.01.16 čtvrtfinále | vs. Brandy Mina | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.16 2. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Veronika Bokor - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |