ZÁPAS
19.08.16 | čtvrtfinále | Georgia Brescia | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | Oldenzaal | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Brescia | Eliessa Vanlangendonck | |
1. podání % | 49/64 (77%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/49 (59%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/15 (27%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 8/10 (80%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/49 (73%) | 31/64 (48%) |
Vyhrané body celkem | 69/113 (61%) | 44/113 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Brescia vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
19.08.16 | čtvrtfinále | Georgia Brescia | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Oldenzaal | antuka |
Georgia Brescia form & Eliessa Vanlangendonck form
Georgia Brescia - poslední zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - skreč | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - skreč | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
11.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiasso - antuka | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - skreč | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
15.01.19 kvalifik. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-4 | detail zápasu |