ZÁPAS
17.12.20 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Sapfo Sakellaridi | 7-60, 7-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Sapfo Sakellaridi | |
1. podání % | 45/80 (56%) | 61/85 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/45 (78%) | 29/61 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/35 (34%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 45/85 (53%) | 33/80 (41%) |
Vyhrané body celkem | 92/165 (56%) | 73/165 (44%) |
Dvojchyby | 9 | 2 |
Esa | 10 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Georgia Andreea Craciun vs. Sapfo Sakellaridi - Vzájemné zápasy
14.04.21 | 1. kolo | Sapfo Sakellaridi | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
17.12.20 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Sapfo Sakellaridi | 7-60, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
01.02.20 | semifinále | Georgia Andreea Craciun | Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Georgia Andreea Craciun form & Sapfo Sakellaridi form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu |