ZÁPAS
09.08.22 | 1. kolo | Georgia Andreea Craciun | Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | W25 Brasov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Georgia Andreea Craciun | Rebeka Antal | |
1. podání % | 23/44 (52%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 11/19 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 3/22 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.01.05, 19 Let
26.01.05, 19 Let
Georgia Andreea Craciun vs. Rebeka Antal - Vzájemné zápasy
09.08.22 | 1. kolo | Georgia Andreea Craciun | Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Brasov | antuka |
Georgia Andreea Craciun form & Rebeka Antal form
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Rebeka Antal - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tyra Lithiby | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Iris Zbranca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-73, 6-3, 12-10 | detail zápasu |