ZÁPAS
04.10.21 | 2. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | 6-1, 6-0 | W25 Loule | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | |
1. podání % | 21/34 (62%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/21 (71%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/13 (85%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.03, 21 Let
06.03.03, 21 Let
Ganna Poznikhirenko vs. Julia Lovqvist - Vzájemné zápasy
04.10.21 | 2. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Loule | tvrdý |
Ganna Poznikhirenko form & Julia Lovqvist form
Ganna Poznikhirenko - poslední zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Julia Lovqvist - poslední zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |