ZÁPAS
17.07.19 | 1. kolo | Gaia Sanesi | Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | W80 Biarritz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gaia Sanesi | Loudmilla Bencheikh | |
1. podání % | 32/54 (59%) | 31/66 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/22 (68%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/66 (42%) | 15/54 (28%) |
Vyhrané body celkem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gaia Sanesi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Gaia Sanesi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Gaia Sanesi | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Gaia Sanesi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gaia Sanesi | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Loudmilla Bencheikh | |
Gaia Sanesi | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
Gaia Sanesi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gaia Sanesi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gaia Sanesi vs. Loudmilla Bencheikh - Vzájemné zápasy
17.07.19 | 1. kolo | Gaia Sanesi | Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W80 Biarritz | antuka |
Gaia Sanesi form & Loudmilla Bencheikh form
Gaia Sanesi - poslední zápasy
W25 Hilton - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-3, 12-10 | detail zápasu |
Loudmilla Bencheikh - poslední zápasy
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 1. kolo | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 6-3, 6-1 | detail zápasu |