ZÁPAS
27.08.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | W15 Vrnjacka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | |
1. podání % | 39/53 (74%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/39 (62%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40 | ||
1-2 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
11.01.01, 23 Let
11.01.01, 23 Let
Gabriela Nicole Tatarus vs. Andjela Jocovic - Vzájemné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Vrnjacka | antuka |
Gabriela Nicole Tatarus form & Andjela Jocovic form
Gabriela Nicole Tatarus - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |
Andjela Jocovic - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |