ZÁPAS
05.02.23 | 1. kolo kval. | Gabriela Miteva | Liz Badde | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bulharsko
18.02.05, 19 Let
18.02.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Luxembursko
14.09.03, 20 Let
14.09.03, 20 Let
Gabriela Miteva vs. Liz Badde - Vzájemné zápasy
05.02.23 | 1. kolo kval. | Gabriela Miteva | Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Gabriela Miteva form & Liz Badde form
Gabriela Miteva - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 4-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Noa Major | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Prodanovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Eva Panova | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Trinity Ly | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Evstatieva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Liz Badde - poslední zápasy
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Anne Elisa Zorn | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nour Gueblaoui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | detail zápasu |