ZÁPAS
04.05.16 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Maryna Kolb | 6-3, 6-3 | Gyor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Horackova | Maryna Kolb | |
1. podání % | 36/53 (68%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/36 (64%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
13.03.97, 27 Let
25 332 $
13.03.97, 27 Let
25 332 $
Gabriela Horackova vs. Maryna Kolb - Vzájemné zápasy
04.05.16 | 1. kolo | Gabriela Horackova | Maryna Kolb | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Gabriela Horackova form & Maryna Kolb form
Gabriela Horackova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |
Maryna Kolb - poslední zápasy
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | detail zápasu |