ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Gabriela Duca | Kristin Younes | 6-1, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriela Duca | Kristin Younes | |
1. podání % | 37/47 (79%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/37 (73%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/10 (30%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/46 (65%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Duca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Duca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Duca | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Duca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kristin Younes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriela Duca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kristin Younes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Duca | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.04.01, 22 Let
05.04.01, 22 Let
Gabriela Duca vs. Kristin Younes - Vzájemné zápasy
15.05.19 | 1. kolo | Gabriela Duca | Kristin Younes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Gabriela Duca form & Kristin Younes form
Gabriela Duca - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Kristin Younes - poslední zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Chao-Yi Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Mika Buchnik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Davtyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Yarden Akler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lara Panfilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu |