ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Freya Christie | Soha Sadiq | 7-5, 2-6, 10-5 | W25 Bhopal | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
26.06.98, 25 Let
12 839 $
26.06.98, 25 Let
12 839 $
Freya Christie vs. Soha Sadiq - Vzájemné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Freya Christie | Soha Sadiq | 6-75, 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Solapur | tvrdý |
17.11.19 | 1. kolo kval. | Freya Christie | Soha Sadiq | 7-5, 2-6, 10-5 | detail zápasu | W25 Bhopal | tvrdý |
Freya Christie form & Soha Sadiq form
Freya Christie - poslední zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Soha Sadiq - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Lakshmi Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-74, 0-2, - Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Aakruti Sonkusare Narayan Sonkusare | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Shefali Arora | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-65, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Nayar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 6-75, 6-77 | detail zápasu |