ZÁPAS
22.08.18 | 2. kolo | Francesca Jones | Joanne Zuger | 6-3, 6-3 | Caslano | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesca Jones | Joanne Zuger | |
1. podání % | 24/46 (52%) | 32/55 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkem | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 0-1 | |
Francesca Jones | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Joanne Zuger | |
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 3-1 | |
Francesca Jones | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Francesca Jones | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Francesca Jones | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Jones vs. Joanne Zuger - Vzájemné zápasy
16.03.23 | 2. kolo | Joanne Zuger | Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W40 Anapoima | antuka |
22.08.18 | 2. kolo | Francesca Jones | Joanne Zuger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Caslano | antuka |
Francesca Jones form & Joanne Zuger form
Francesca Jones - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-65, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Robin Montgomery | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
29.04.23 semifinále | vs. Solana Sierra | - | detail zápasu |
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |