ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo kval. | Francesca Dell'Edera | Rachelle Starreveld | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
19.09.01, 22 Let
19.09.01, 22 Let
Francesca Dell'Edera vs. Rachelle Starreveld - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo kval. | Francesca Dell'Edera | Rachelle Starreveld | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Francesca Dell'Edera form & Rachelle Starreveld form
Francesca Dell'Edera - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Rachelle Starreveld - poslední zápasy
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Shannon Bovy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lola Ungerman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Thiel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Bordas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Darcy Parke | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 2-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | - Rachelle Starreveld - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |