ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Francesca Dell'Edera | Kate Zueva | 6-1, 6-1 | Mragowo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.07.89, 34 Let
19.07.89, 34 Let
Francesca Dell'Edera vs. Kate Zueva - Vzájemné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Francesca Dell'Edera | Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Francesca Dell'Edera form & Kate Zueva form
Francesca Dell'Edera - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Kate Zueva - poslední zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-1, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-0, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-5, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Yu Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Amaya Gonzalez Vazquez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 1-1, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Burobina | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 5-4, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 2-6, 2-2, - Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detail zápasu |