ZÁPAS
19.04.21 | 1. kolo kval. | Francesca Curmi | Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesca Curmi vs. Nikola Daubnerova - Vzájemné zápasy
19.04.21 | 1. kolo kval. | Francesca Curmi | Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Francesca Curmi form & Nikola Daubnerova form
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Nikola Daubnerova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu |