ZÁPAS
05.07.21 | 2. kolo kval. | Francesca Curmi | Martina Kudelova | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
05.07.99, 24 Let
05.07.99, 24 Let
Francesca Curmi vs. Martina Kudelova - Vzájemné zápasy
05.07.21 | 2. kolo kval. | Francesca Curmi | Martina Kudelova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Francesca Curmi form & Martina Kudelova form
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Martina Kudelova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |