ZÁPAS
24.12.20 | 2. kolo | Fiona Ganz | Hanna Vinahradava | 6-4, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fiona Ganz | Hanna Vinahradava | |
1. podání % | 44/64 (69%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/44 (70%) | 15/22 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/56 (54%) | 25/64 (39%) |
Vyhrané body celkem | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fiona Ganz | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ganz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
12.11.03, 20 Let
12.11.03, 20 Let
Fiona Ganz vs. Hanna Vinahradava - Vzájemné zápasy
24.12.20 | 2. kolo | Fiona Ganz | Hanna Vinahradava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Fiona Ganz form & Hanna Vinahradava form
Fiona Ganz - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.23 finále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu |
Hanna Vinahradava - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detail zápasu |