ZÁPAS
03.04.23 | 1. kolo kval. | Fiona Ganz | Beatrice Stagno | 6-4, 6-3 | W25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.03.03, 21 Let
14 566 $
13.03.03, 21 Let
14 566 $
Fiona Ganz vs. Beatrice Stagno - Vzájemné zápasy
03.04.23 | 1. kolo kval. | Fiona Ganz | Beatrice Stagno | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Fiona Ganz form & Beatrice Stagno form
Fiona Ganz - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.23 finále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu |
Beatrice Stagno - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nala Kovacic | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Beatrise Zeltina | 0-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 7-63, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Stefani Webb | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 2-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu |