ZÁPAS
11.05.22 | 1. kolo | Fernanda Labrana | Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | W15 Sao | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fernanda Labrana | Magdalena Stoilkovska | |
1. podání % | 27/39 (69%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 15/21 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/43 (51%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkem | 52/82 (63%) | 30/82 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fernanda Labrana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fernanda Labrana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Fernanda Labrana | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Fernanda Labrana | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Fernanda Labrana | 1-1 | |
0-0, 40-0, 40-30 | ||
Fernanda Labrana | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
2-2 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
3-2 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fernanda Labrana | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 | Magdalena Stoilkovska | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
12.04.96, 27 Let
21 674 $
12.04.96, 27 Let
21 674 $
Fernanda Labrana vs. Magdalena Stoilkovska - Vzájemné zápasy
11.05.22 | 1. kolo | Fernanda Labrana | Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Sao | antuka |
Fernanda Labrana form & Magdalena Stoilkovska form
Fernanda Labrana - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 3-0, Ana Candiotto - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Cano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Zora Hudson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Magdalena Stoilkovska - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detail zápasu |