ZÁPAS
05.07.21 | 2. kolo kval. | Fernanda Labrana | Daria Shalamanova | 3-6, 6-2, 10-5 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fernanda Labrana vs. Daria Shalamanova - Vzájemné zápasy
05.07.21 | 2. kolo kval. | Fernanda Labrana | Daria Shalamanova | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Fernanda Labrana form & Daria Shalamanova form
Fernanda Labrana - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Vanesa Suarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
30.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.24 2. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 3-0, Ana Candiotto - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Cano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Daria Shalamanova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
10.12.22 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
17.09.22 semifinále | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | detail zápasu |