ZÁPAS
21.04.22 | 2. kolo | Fernanda Labrana | Chiara Girelli | 6-0, 6-3 | W15 Piracicaba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fernanda Labrana | Chiara Girelli | |
1. podání % | 31/44 (70%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/31 (61%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fernanda Labrana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chiara Girelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fernanda Labrana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Chiara Girelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fernanda Labrana | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chiara Girelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fernanda Labrana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chiara Girelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fernanda Labrana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Chiara Girelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fernanda Labrana | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Chiara Girelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fernanda Labrana | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Chiara Girelli | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fernanda Labrana vs. Chiara Girelli - Vzájemné zápasy
21.04.22 | 2. kolo | Fernanda Labrana | Chiara Girelli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Piracicaba | antuka |
Fernanda Labrana form & Chiara Girelli form
Fernanda Labrana - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 3-0, Ana Candiotto - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Cano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Zora Hudson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Chiara Girelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - skreč | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - skreč | detail zápasu |