Kanada
06.01.99, 25 Let
06.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
13.06.01, 22 Let
10 209 $
13.06.01, 22 Let
10 209 $
Nicole Bunea vs. Ferdaous Bahri - Vzájemné zápasy
05.06.17 | 1. kolo kval. | Ferdaous Bahri | Nicole Bunea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Nicole Bunea form & Ferdaous Bahri form
Nicole Bunea - poslední zápasy
Rome - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Pei Hsuan Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Petrushina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Dewi Dijkman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marta Magalhaes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Barbara Bonic | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Ferdaous Bahri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Carol Plakk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-76, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Wiem Boubaker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | - Ferdaous Bahri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |