ZÁPAS
24.11.22 | 2. kolo | Fatma Idrizovic | Martina Spigarelli | - nenastoupil(a/i) | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
06.07.04, 19 Let
06.07.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fatma Idrizovic vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
24.11.22 | 2. kolo | Fatma Idrizovic | Martina Spigarelli | Martina Spigarelli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Fatma Idrizovic form & Martina Spigarelli form
Fatma Idrizovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 3-3, Ana Grubor - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sereda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.22 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | Martina Spigarelli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |