ZÁPAS
31.05.21 | 2. kolo kval. | Fang Ying Xun | Sara Erenda | 6-3, 6-1 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fang Ying Xun | Sara Erenda | |
1. podání % | 29/43 (67%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/29 (86%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sara Erenda | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fang Ying Xun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Fang Ying Xun | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Sara Erenda | |
0-0, 40-0[BP], 15-40, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fang Ying Xun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fang Ying Xun | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sara Erenda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fang Ying Xun | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Sara Erenda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
21.11.03, 20 Let
21.11.03, 20 Let
Fang Ying Xun vs. Sara Erenda - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 2. kolo kval. | Fang Ying Xun | Sara Erenda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Fang Ying Xun form & Sara Erenda form
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sara Erenda - poslední zápasy
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Svetlana Samardzic | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Terracina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Greta Maric | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Maren Benko | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Milica Bratic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu |