ZÁPAS
10.11.21 | 1. kolo | Fabienne Gettwart | Mariia Bergen | 3-6, 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fabienne Gettwart | Mariia Bergen | |
1. podání % | 64/86 (74%) | 61/86 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/64 (66%) | 34/61 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/22 (32%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 41/86 (48%) | 37/86 (43%) |
Vyhrané body celkem | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabienne Gettwart | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabienne Gettwart | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 2-3 | |
0-0, 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Fabienne Gettwart | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Fabienne Gettwart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fabienne Gettwart | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabienne Gettwart | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
12.06.01, 22 Let
10 384 $
12.06.01, 22 Let
10 384 $
Fabienne Gettwart vs. Mariia Bergen - Vzájemné zápasy
10.11.21 | 1. kolo | Fabienne Gettwart | Mariia Bergen | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Fabienne Gettwart form & Mariia Bergen form
Fabienne Gettwart - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Mariia Bergen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 7-5, 6-1 | detail zápasu |