ZÁPAS
26.04.21 | 2. kolo kval. | Evita Ramirez | Giulia Crescenzi | 6-3, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evita Ramirez vs. Giulia Crescenzi - Vzájemné zápasy
12.05.21 | 1. kolo | Evita Ramirez | Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
26.04.21 | 2. kolo kval. | Evita Ramirez | Giulia Crescenzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Evita Ramirez form & Giulia Crescenzi form
Evita Ramirez - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detail zápasu |
Giulia Crescenzi - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |