ZÁPAS
12.04.21 | 2. kolo kval. | Evita Ramirez | Bojana Klincov | 6-4, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evita Ramirez vs. Bojana Klincov - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Evita Ramirez | Bojana Klincov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Evita Ramirez form & Bojana Klincov form
Evita Ramirez - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detail zápasu |
Bojana Klincov - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |