ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Eva Vedder | Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eva Vedder vs. Sofia Milatova - Vzájemné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Eva Vedder | Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Eva Vedder form & Sofia Milatova form
Eva Vedder - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Sofia Milatova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |