ZÁPAS
26.06.22 | 1. kolo kval. | Eva Garkusha | Mija Ljubic | 0-6, 1-4, - skreč | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
12.01.02, 22 Let
12.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.08.00, 23 Let
20.08.00, 23 Let
Eva Garkusha vs. Mija Ljubic - Vzájemné zápasy
26.06.22 | 1. kolo kval. | Eva Garkusha | Mija Ljubic | 0-6, 1-4, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
15.11.21 | 2. kolo kval. | Eva Garkusha | Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Eva Garkusha form & Mija Ljubic form
Eva Garkusha - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - skreč | detail zápasu |
Mija Ljubic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |