ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo kval. | Eva Garkusha | Julia Keranovic | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
12.01.02, 22 Let
12.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
23.01.98, 26 Let
23.01.98, 26 Let
Eva Garkusha vs. Julia Keranovic - Vzájemné zápasy
11.02.20 | 1. kolo kval. | Eva Garkusha | Julia Keranovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Eva Garkusha form & Julia Keranovic form
Eva Garkusha - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu |
Julia Keranovic - poslední zápasy
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
27.11.22 2. kolo kval. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | detail zápasu |