INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dariya Detkovskaya vs. Eunhye Lee - Vzájemné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Eunhye Lee | Dariya Detkovskaya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
14.11.18 | 2. kolo | Eunhye Lee | Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Dariya Detkovskaya form & Eunhye Lee form
Dariya Detkovskaya - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Anna Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Savannah Broadus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elizabeth Scotty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Yinglak Jittakoat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 čtvrtfinále | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Eunhye Lee - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |