ZÁPAS
05.06.22 | 2. kolo kval. | Eunchae Kim | Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-3 | W25 Incheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eunchae Kim | Seung-Yeon Hong | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 58/64 (91%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 25/58 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 35/64 (55%) | 21/50 (42%) |
Vyhrané body celkem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 6 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eunchae Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eunchae Kim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eunchae Kim | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eunchae Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eunchae Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eunchae Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eunchae Kim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunchae Kim | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Seung-Yeon Hong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eunchae Kim | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Kórea
10.12.03, 20 Let
10.12.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Eunchae Kim vs. Seung-Yeon Hong - Vzájemné zápasy
05.06.22 | 2. kolo kval. | Eunchae Kim | Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
Eunchae Kim form & Seung-Yeon Hong form
Eunchae Kim - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Cherry Kim | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Jieon Oh | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-75, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-0, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Junri Namigata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria-Sheba Mukama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Seojin Oh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-74 | detail zápasu |
Seung-Yeon Hong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Yujin Ahn | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 0-1, Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Choyeon Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.07.18 kvalifik. | vs. Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Xinlei Guan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-1, 1-0, So Hee Jung - skreč | detail zápasu |