ZÁPAS
20.02.20 | 2. kolo | Eugenia Ganga | Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eugenia Ganga | Antonia Samudio | |
1. podání % | 20/45 (44%) | 49/75 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/20 (90%) | 24/49 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/75 (53%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkem | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eugenia Ganga | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Eugenia Ganga | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Antonia Samudio | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 40-0 | ||
5-3 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eugenia Ganga | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Antonia Samudio | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eugenia Ganga vs. Antonia Samudio - Vzájemné zápasy
20.02.20 | 2. kolo | Eugenia Ganga | Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
17.09.19 | 1. kolo | Eugenia Ganga | Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Buenos | antuka |
Eugenia Ganga form & Antonia Samudio form
Eugenia Ganga - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.06.19 finále | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Antonia Samudio - poslední zápasy
Bogota - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 7-69, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
23.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Daiana Postay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Sylvia Schenck | 6-1, - Antonia Samudio - skreč | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yusleydis Smith Dias | 6-1, 6-3 | detail zápasu |