Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
01.09.01, 22 Let
01.09.01, 22 Let
Eszter Meri vs. Amira Badawi - Vzájemné zápasy
08.11.20 | 1. kolo kval. | Eszter Meri | Amira Badawi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Eszter Meri form & Amira Badawi form
Eszter Meri - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Amira Badawi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-3, - Amira Badawi - skreč | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Hana El Deeb | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Kenzy Moustafa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Nada Fouad | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Joody Elkady | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Farida Sabra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Coletti | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Malak Abdel-Fattah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu |