ZÁPAS
06.12.21 | 2. kolo kval. | Esther Vyrlan | Reza Timmerman | 6-1, 6-1 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
19.05.06, 17 Let
19.05.06, 17 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
15.10.97, 26 Let
15.10.97, 26 Let
Esther Vyrlan vs. Reza Timmerman - Vzájemné zápasy
06.12.21 | 2. kolo kval. | Esther Vyrlan | Reza Timmerman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Esther Vyrlan form & Reza Timmerman form
Esther Vyrlan - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Dominique Fuenzalida Higareda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Ayumi Miyamoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anita Tu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tianmei Wang | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Taylor Johnson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Samantha Crawford | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoryan | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Leslie Rose | 6-1, 2-1, Leslie Rose - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Reza Timmerman - poslední zápasy
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Esther Vyrlan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Krystal Blanch | 5-7, 6-710 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 kvalifik. | vs. Juana Larranaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Lucero Noeli Monsalvo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Ivania Martinich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Leticia Giudici | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Camila Soares | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | detail zápasu |