ZÁPAS
25.07.20 | 1. kolo | Esther Adeshina | Nell Miller | 3-6, 7-5, 10-7 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Esther Adeshina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-40 | ||
1-0 | Nell Miller | |
0-0, 0-15 | ||
Esther Adeshina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nell Miller | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Esther Adeshina | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nell Miller | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Esther Adeshina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Nell Miller | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Esther Adeshina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nell Miller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Esther Adeshina | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Nell Miller | |
0-0 | ||
Esther Adeshina | 0-3 | |
1-3 | Nell Miller | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Esther Adeshina | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Nell Miller | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Esther Adeshina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Nell Miller | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Esther Adeshina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Nell Miller | |
0-0, 0-30, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Esther Adeshina | 6-5 | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Nell Miller | |
0-0 | ||
Esther Adeshina | 1-0 | |
2-1 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 2-2 | |
3-3 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 4-3 | |
5-3 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 6-3 | |
6-4 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 6-5 | |
7-5 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 8-5 | |
8-7 | Nell Miller | |
Esther Adeshina | 9-7 | |
10-7 |
Veľká Británia
04.10.01, 22 Let
04.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Esther Adeshina vs. Nell Miller - Vzájemné zápasy
25.07.20 | 1. kolo | Esther Adeshina | Nell Miller | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Esther Adeshina form & Nell Miller form
Esther Adeshina - poslední zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ali Collins | 6-1, 1-6, 14-16 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 0-6, 3-3, - Esther Adeshina - skreč | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Nell Miller - poslední zápasy
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Jada Bui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Lillian Mould | 7-5, 5-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Pamela Montez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Muskan Mahajan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Brooke Thompson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.19 2. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Yamilet Castillo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu |