ZÁPAS
02.08.20 | 1. kolo | Estelle Cascino | Diana Martynov | 6-0, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Estelle Cascino | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Diana Martynov | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Estelle Cascino | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-0 | Diana Martynov | |
0-0, 15-15, 30-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Estelle Cascino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Estelle Cascino | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Estelle Cascino | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Estelle Cascino | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
3-4 | Diana Martynov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Estelle Cascino | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
Estelle Cascino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Estelle Cascino vs. Diana Martynov - Vzájemné zápasy
02.08.20 | 1. kolo | Estelle Cascino | Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Estelle Cascino form & Diana Martynov form
Estelle Cascino - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - skreč | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - skreč | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Diana Martynov - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |