ZÁPAS
12.11.19 | kvalifik. | Erina Hayashi | Michika Ozeki | 6-3, 4-6, 10-7 | W100 Tokyo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Erina Hayashi | Michika Ozeki | |
1. podání % | 51/82 (62%) | 51/74 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/51 (57%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/31 (45%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 39/74 (53%) | 39/82 (48%) |
Vyhrané body celkem | 82/156 (53%) | 74/156 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Erina Hayashi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Erina Hayashi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Erina Hayashi | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-15 | ||
Erina Hayashi | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Michika Ozeki | |
6-3 |
2 | ||
Erina Hayashi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Erina Hayashi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Erina Hayashi | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Michika Ozeki | |
0-0 | ||
Erina Hayashi | 3-3 | |
3-4 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erina Hayashi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-5 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Erina Hayashi | 0-0 | |
0-0, 1-0, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6 | ||
10-7 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Erina Hayashi vs. Michika Ozeki - Vzájemné zápasy
12.11.19 | kvalifik. | Erina Hayashi | Michika Ozeki | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | W100 Tokyo | tvrdý |
Erina Hayashi form & Michika Ozeki form
Erina Hayashi - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Seri Nayuki | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-2, Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Jessica Board | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Shiho Akita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Renee Alame | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Oyama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alice Gillan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-1, Chelsea Fontenel - skreč | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Takeuchi | - | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Michika Ozeki - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |