ZÁPAS
29.08.22 | 2. kolo kval. | Eri Shimizu | Kamila Neradova | 6-0, 6-0 | W25 Vienna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.02.02, 22 Let
21.02.02, 22 Let
Eri Shimizu vs. Kamila Neradova - Vzájemné zápasy
29.08.22 | 2. kolo kval. | Eri Shimizu | Kamila Neradova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Vienna | antuka |
Eri Shimizu form & Kamila Neradova form
Eri Shimizu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kamila Neradova - poslední zápasy
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 7-5, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amelie Drukerova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Viktoria Wiandt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amanda Pecaut | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu |